Таврійський державний агротехнологічний університет (Україна)
Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України
Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки»
Національної академії аграрних наук України
Харківський державний університет харчування та торгівлі (Україна)
Русенский університет «Ангел Кънчев» (Болгарія)

Словацький сільськогосподарський університет в Нітрі
Варшавський сільськогосподарський університет SGGW (Польща)
Білоруський державний аграрний технічний університет (Білорусь)
Аграрний університет – Пловдів (Болгарія)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі

ІІ міжнародної науково-практичної конференції

«СУЧАСНІ ШЛЯХИ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА: ТЕНДЕНЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»

Яка відбудеться: 26−27 грудня 2019 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного

м. Мелітополь

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Інженерія та енергетика сільського господарства.
  2. Економіка сільського господарства: маркетинг, фінанси, менеджмент.
  3. Технології вирощування сільгосп культур і переробки сільськогосподарської продукції.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі у конференції

Для участі у конференції необхідно:

1.

Оформити заявку учасника конференції згідно встановленого зразка (додаток 1). Назва файлу повинна містити прізвище першого автора та уточнення змісту документа за прикладом Ivanenko_Application. Формат файлу – «.doc» або «.docx».

2.

Підготувати наукову доповідь результати якої у вигляді наукової статті, оформлені згідно вимог (додаток 2), можуть бути опубліковані у фахових виданнях ТДАТУ з присвоєнням індексу DOI. Назва файлу повинна містити номер секції, прізвище першого автора та уточнення змісту документа за прикладом 1_Ivanenko_Article. Формат файлу –  «.doc» або «.docx».

Редакційна рада залишає за собою право редагувати матеріали та відхиляти такі, що не відповідають вимогам чи тематиці конференції.

3.

Відсканувати квитанцію про оплату публікації та участі у заходах конференції (можна використати квитанцію, згенеровану в системі «Приват24»). Назва файлу повинна містити прізвище першого автора та уточнення змісту документа за прикладом Ivanenko_Receipt. Формат файлу – «.jpg» або «.pdf».

4.

До 25 листопада 2019 року включно заявку учасника конференції, наукову доповідь та відскановану квитанцію про оплату публікації та участі у заходах конференції  (або квитанцію, згенеровану в системі «Приват24») просимо надсилати одним листом окремими вкладеними файлами на електронну адресу оргкомітету int.conf@tsatu.edu.ua. У темі повідомлення вказати тему «Матеріали на конференцію 26-27.12.19»

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Матеріали конференції планується видати у наукових фахових виданнях Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з присвоєнням індексу DOI:

• «Праці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

(друковане видання, ISSN: 2078-0877, http://oj.tsatu.edu.ua/index.php/pratsi);

• «Науковий вісник Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного»

(електронне видання, ISSN 2220-8674, http://oj.tsatu.edu.ua/index.php/visnik);

• «Збірник наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (економічні науки)» (друковане видання, ISSN: 2519-884X, індексується у наукометричній базі Index Copernicus, http://feb.tsatu.edu.ua/science/scientific-publications/).

Голова програмно-наукового комітету конференції: Кюрчев Володимир Миколайович, д.т.н., професор, ректор ТДАТУ.

Координатор конференції: Надикто Володимир Трохимович, д.т.н, професор, проректор з наукової роботи ТДАТУ.

Телефон: +38 (0619) 42-06-94, +38 (067) 950-75-70

Е-mail: volodymyr.nadykto@tsatu.edu.ua

Website: http://conf.tsatu.edu.ua/

Контактні особи:

Караєв Олександр Гнатович

Д.т.н., завідувач кафедри сільськогосподарських машин ТДАТУ

тел. моб. +38 (067) 185-45-83

Email: sgm@tsatu.edu.ua

Прісс Олеся Петрівна

Д.т.н., завідувач кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи ТДАТУ

тел. моб. +38 (067) 527-31-10

Email: tpzpsg@tsatu.edu.ua

Бондаренко Лариса Юріївна

К.т.н., доцент кафедри технічної механіки

тел. моб. +38 (098) 846-00-56

Email: larbond@ukr.net

Запрошення (UA)
Запрошення (EN)
Програма конференції (UA + EN)
Вимоги до оформлення тез доповідей
Приклад до оформлення тез доповідей

Сподіваємося на плідну співпрацю!