Сучасні наукові дослідження на шляху до євроінтеграції

Міністерство освіти і науки України, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного (Україна), Національна академія аграрних наук України, Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Білоруський державний аграрний технічний університет (Білорусь), Заслужений автономний університет Пуебла (Мексика): факультет комп’ютерних наук, Казахський агротехнічний університет імені Сакена Сейфулліна, Русенский університет «Ангел Кънчев» (Болгарія), Agroseriff Ltd, Israel, Завод SA“Hidroinpex” (Молдова), Запорізький національний університет (Україна), Запорізький національний технічний університет (Україна), Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (Україна), Міжрегіональна Академія управління персоналом (Україна), Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (Україна), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (Україна), Національний університет біоресурсів і природокористування України, Сумський державний університет (Україна), Сумський національний аграрний університет (Україна), Полтавська державна аграрна академія (Україна), Громадська організація «Мелітопольське Україно-польське культурно-освітнє товариство «Полонія» (Україна)

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі міжнародного науково-практичного форуму, який відбудеться 21 – 22 червня 2019 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, м. Мелітополь, Україна.

Основна мета форуму – це обговорення поточного стану та перспектив розвитку сучасної науки та вимог до підготовки фахівців європейського рівня. Міжнародний науково-практичний форум «Сучасні наукові дослідження на шляху до Євроінтеграції – це відкритий майданчик для конструктивного діалогу на рівних позиціях представників науки і освіти України і світу із представниками сфер державного управління, бізнесу, виробництва.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ ФОРУМУ

1. Реалії і перспективи соціально-економічного розвитку.
  2. Інновації у виробництві та переробці продукції сільського господарства.
  3. Проблеми енергозбереження в агропромисловому комплексі.
  4. Інформаційне забезпечення розвитку сучасних технологій та технологічних процесів.
  5. Сучасні проблеми досліджень геоекології та біології.
  6. Науково-педагогічні та соціально-гуманітарні дослідження у контексті глобалізації освіти.
  7. Роль сучасних технологій в дослідженні міжкультурних комунікацій: дослідження, проектування, впровадження.

Форма участі у форумі: очна, заочна.

Робочі мови форуму: мови країн учасників форуму.

Матеріали форуму: планується видати у збірнику матеріалів за підсумками форуму з присвоєнням індексу DOI.

Електронну заявку на участь необхідно заповнити до 01 червня 2019 року, тези доповіді та скановану копію квитанції про сплату оргвнеску надсилати до 01 червня 2019 року на електронну адресу: int.conf@tsatu.edu.ua

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса оргкомітету: просп. Богдана Хмельницького, буд. 18, м. Мелітополь, 72312, Україна

Електронна адреса: int.conf@tsatu.edu.ua