Черешневий сад – новітнє в теорії та практиці

Організатори конференції:
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного
Мелітопольська дослідна станція садівництва імені М.Ф. Сидоренка Інституту садівництва НААН
ТОВ «Агро-Фенікс»
НАШІ ПАРТНЕРИ:

Міністерство аграрної політики та продовольства України, Українське відділення Міжнародної академії аграрної освіти, Інститут садівництва НААН, Асоціація «УКРСАДПРОМ», Науково-виробниче підприємство «РОСТА», ТОВ ПВФ «Мелітопольська черешня», ТОВ «Полив-Секрвіс», ТОВ «Блексі фрут компані», ЗОГО «ЗІЦК «Агро-Таврія»

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Особливості сертифікації продукції розсадництва і плодівництва відповідно до вимог стандарту GLOBALG.A.P.: створення системи управління процесами виробництва продукції.
  • Перспективи  використання  вегетативних підщеп черешні ВСЛ-2, РВЛ-2,РВЛ-8,РВЛ-9 у розсадництві півдня України.
  • Сорти черешні мелітопольської селекції для інтенсивних насаджень.
  • Сучасні технології та засоби механізації виробництва садивного матеріалу черешні.
  • Особливості конфігурації і технології сучасного черешневого саду (сортовий склад, формування дерев, зрошення, внесення добрив, хімічний захист рослин, збирання врожаю).

Робочі мови конференції: українська, російська.

Адреса: Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, пр. Б.Хмельницького,18, корпус 1 м. Мелітополь, Запорізька обл. 72312, Україна

Голова програмно-наукового комітету конференції – доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти, ректор ТДАТУ імені Дмитра Моторного

Кюрчев Володимир Миколайович

Телефон: +38 (0619) 42-06-94, +38 (067) 950-75-70

Email: office@tsatu.edu.ua

Контактні особи:

Караєв Олександр Гнатович – д.т.н., завідувач кафедри сільськогосподарських машин ТДАТУ імені Дмитра Моторного

Телефон: +38 (067) 185-45-83

Email: sgm@tsatu.edu.ua

Бондаренко Лариса Юріївна – к.т.н., доцент кафедри технічної механіки ТДАТУ імені Дмитра Моторного

Телефон: +38 (098) 846-00-56

E-mail: larbond@ukr.net

Корець Ольга Михайлівна – Проектний менеджер відділу маркетингу ТОВ «Агро-Фенікс»

Телефон: +38 (097) 840-86-77

E–mail: korets.olga78@gmail.com

Запрошення
Програма конференції
Історія конференції

Будемо вдячні Вам, якщо Ви ознайомите з цією інформацією своїх колег, зацікавлених взяти участь у роботі конференції!